!יש לנו בית
 
הרבי מליובאוויטש שלח שליח לפני יובל שנים לפילדלפיה את הרב האהוב על כולם הרב זלמן ליפסקר שליט"א, והוא הקים את הארגון הנפלא "הועדה לדוברי עברית" הפועל בכל רחבי העיר ומחוצה לה.
 
לפני 10 שנים הצטרף לרב ליפסקר עוד כח הרב יצחק וובר יו"ר בית כנסת חב"ד בהונטיגדון וואלי.
 
 
הועדה מציעה את שירותיה:
 
- שירותי בתי כנסת במרכז העיר , ובפרבריה  לדוברי עברית  תפילות בימי השבוע  בשבתות, ובחגים ואירועים מיוחדים.

שיעורים - מדי יום: שיעורי תורה, משנה, גמרא, קובה וקבלה, תניא, שיעור לנשים, פרשת השבוע, הלכה ועוד.
 
היבורו סקול בימי ראשון , לילדים  בכל הרמות, ע"י מורים מוסמכים, הכוללים: הקניית השפה, קרוא וכתוב,חגי ישראל , הכל בכיף ובאווירה ישראלית
 
עיתון לקראת שבת מדי שבוע עיתון בשפה העברית על פרשת השבוע
 
אירועים במעגל השנה: סדנה להכנת שופרות, יום כיפור במלון בעיר בהשתתפות למעלה מ- 100 משפחות, הפנינג סוכות לכל המשפחה עם מתקנים וביתנים, הקפות שמחת תורה וסעודה חגיגית, חנוכה הכולל החלקה על הקרח, פורים בבאולינג, סדר פסח מרכזי לקהילה בהשתתפות למעלה מ- 150 איש, מדורת ל"ג בעומר בפארק מרכזי, ועוד רבים וטובים שקצרה היריעה מלהכיל.
 
מועדון בר מצווה ובת מצווה המכין בני נוער לקראת העליה לתורה וההגעה לגיל מצוות.
 
ארגון הלב - מתן סיוע ועזרה למשפחות נזקקות בקהילתנו ע"י מתן עזרה כספית  לעשרות משפחות שנהנו עד היום מהסיוע.
 
ביקורי אסירים וביקורי חולים .
 
מעגל נשים- מדי חודש מתכנסים למפגש נשים בתכנים שונים.
 
 
 
המרכז גדל והולך, למעשה רק בזכותכם ובזכות תמיכתכם הברוכה, אם תגיעו לפעילויות ולאירועים השונים שאנו מקיימים, תשלחו את ילדיכם, ובני/בנות זוגכם, המרכז יוכל לשגשג, לפרוח ולהגדיל לעשות למענכם.
 
כמו כן, התמיכה הכספית הינה חשובה לא פחות, ע"י תרומתכם הנדיבה נוכל להרחיב את פעילותינו ולספק את צרכיכם החברתיים, תרבותיים, קהילתיים ורוחניים בצורה מיטבית.
 
עוברים למשכן חדש בקרוב   
 
נודה לכם אם תצטרפו ותהפכו לחלק מהתהוותו של מרכז קהילתי ישראלי של חב"ד לדוברי עברית, אנו מאמינים שכישראלי בנכר יש רצון וצורך חזק ביותר לשמור ולשמר את הייחוד הישראלי שלנו למעננו ולמען עתיד ילדינו, ולכן אנו נספק לכם את הבית הגשמי והרוחני במרכזנו.
 
 
תודה מכל הלב,
הרב זלמן ופייגי ליפסקר והרב יצחק ורבקה וובר